שיטת חיטוי יעילה

עם ניסיון עשיר בתחום החיטוי והטיהור אנו ב Protexbio מבצעים חיטוי המבוסס טכנולוגיית ערפול קר בספקטרום רחב בגודל טיפות בין0.50-0.1 מ"מ היוצרים אפקט טל, שיטת העבודה היא בשיטת המבטיח פיזור החומר לכל פינה במבנה, השיטה ידידותית לסביבה, באישור משרד הבריאות ומותאמת לחללים סגורים. החיטוי מתבצע על ידי שימוש בתכשיר סימקסין X (Simexin X) המכיל תרכובת אמוניום רבעוני (quaternary ammonium) ואלכוהול (70% etanhol)https://www.sciencedirect.com/topics/neuroscience/quaternary-ammonium-compounds

חומר הסימקסין מתפזר באמצעות מכשיר ייעודי בצורה מהירה על כל משטח נתון ותוך מספר דקות משמיד באופן מוחלט כל נגיף או חיידק ששהו על המשטח שרוסס. היתרון המשמעותי של חומר הסימקסין הוא שהחומר ידידותי לסביבה ואינו מזיק לאדם ורכוש ויעיל בהתמודדות עם נגיף הקורונה שכן פוגע במעטפת החלבונית החיצונית של הנגיף ומביא להשמדתו. המאושר על ידי EPA אמריקאי.

https://www.epa.gov/pesticide-registration/list-n-disinfectants-use-against-sars-cov-2 חשוב לציין כי על מנת למקסם את יעלות החיטוי יש לחטא במקומות  הנכונים, בהם סבירות להידבק בנגיף. ריסוס חומרים כימיים באופן סתמי באוויר או במקומות אשר לא באים במגע עם ידי אדם לא צפוי להועיל בהשמדת הנגיף. לכן אנו ב Protexbio דואגים לבצע חיטוי דו-שלבי המתחלק לחלל כללי ולמקומות ממוקדים. לחיטוי הדו-שלבי פוטנציאל רב יותר במניעת הדבקה והשמדת הנגיף.

אוהבים ? שתפו

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

דילוג לתוכן